Czarne mleko Elif Shafak

ISBN:

Published:

Hardcover

356 pages


Description

Czarne mleko  by  Elif Shafak

Czarne mleko by Elif Shafak
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, RTF | 356 pages | ISBN: | 3.49 Mb

Konto osobiste uznanym turecki prozaik za równoważenia życia pisarza z życia matki.Po urodzeniu pierwszego dziecka w 2006 roku, turecki pisarz Elif Shafek depresji poporodowej cierpiał, które wywołały głęboki kryzys osobisty. W parze z poczuciemMoreKonto osobiste uznanym turecki prozaik za równoważenia życia pisarza z życia matki.Po urodzeniu pierwszego dziecka w 2006 roku, turecki pisarz Elif Shafek depresji poporodowej cierpiał, które wywołały głęboki kryzys osobisty. W parze z poczuciem winy, lęku i zagubienia o to, czy może ona nigdy nie będzie dobrą matką, Shafak zatrzymał pisanie i straciła wiarę w słowa w ogóle.

W tym elegancko pisemnej pamiętniku, że jej podróż z retraces wolnego porywający, koczowniczego artysty poświęcony przez emocjonalnie kutego matki. Identyfikowanie stale kłótnie harem kobiet żyjących wewnątrz niej, każdy z własnymi cechami-cynicznego inteligenta, celowych i przebojowa, praktyczno-racjonalne, duchowy, matki i ona pragnie lubieżny-harmonię, lub przynajmniej ujednolicenie tożsamości.

Jak ona przeplata własne doświadczenia z życia znanych autorów, takich jak Sylvii Plath, Virginia Woolf, Alice Walker, Ayn Rand i Zelda Fitzgerald, Shafak wygląda na rozwiązanie nieuniknionego konfliktu między twórczości artystycznej i odpowiedzialnego rodzicielstwa.Z piekący emocjonalną uczciwość i wnikliwie badania obyczajów kulturowych w społeczeństwach patriarchalnych, Shafak świadczył ważną pracę o literaturze, macierzyństwa i duchowego dobrobytu.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Czarne mleko":


dhltennis.com

©2013-2015 | DMCA | Contact us